KLP – krajská liga přípravek: 2 x měsíčně turnaj, hraje se na šířku hřiště 4 na 4,

3 x 15 minut hrubého času, letmé střídání po minutě

 

Rozpis turnajů (tučně je označen pořádající domácí tým):

 

1. kolo

HK Lev Slaný 

26. - 27. 9. 2020

Rytíři Kladno

 

HC Rakovník

 

2. kolo

PZ Kladno/HC Berounští Medvědi

10. - 11. 10. 2020

HC Rakovník

 

HC Lev Benešov

 

3. kolo

HC Rakovník

24. 10. 2020

HC Kralupy n. Vltavou

 

SK Černošice

 

4. kolo

HC Kralupy n. Vltavou

7. - 8. 11. 2020

HC Poděbrady

 

HC Rakovník

 

5. kolo

PZ Kladno/HC Berounští Medvědi

21. - 22. 11. 2020

HC Rakovník

 

Slavoj Velké Popovice/?

 

6. kolo

HC Rakovník

6. 12. 2020

BK Mladá Boleslav

 

HC Rytíři Vlašim

 

7. kolo

HC Příbram

19. - 20. 12. 2020

HC Rakovník

 

Rytíři Kladno

 

8. kolo

HC Rakovník

16. 1. 2021

HC Buldoci Neratovice

 

HC Příbram

 

9. kolo

TJ Tatran Sedlčany/HC Spartak Žebrák

30. - 31. 1.  2021

HC Rakovník

 

HC Rytíři Vlašim

 

10. kolo

HK Lev Slaný

13. - 14. 2. 2021

HC Rakovník

 

SC Kolín

 

11. kolo

HC Buldoci Neratovice

27. - 28. 2. 2020

HC Rakovník

 

HC Nymburský Lev/?

 

12. kolo

HC Rakovník

13. 3. 2020

HC Benátky n. J.

 

Slavoj Velké Popovice/?


 

Zúčastněné týmy:

HC Rakovník A + B

HC Příbram A + B

SK Černošice A + B

HK Kralupy nad Vltavou A + B

HC Buldoci Neratovice A + B

HK Lev Slaný A + B

HC Benátky nad Jizerou A + B

SC Kolín A + B

HC Nymburský Lev A

HC Berounští Medvědi A

HC Rytíři Vlašim A + B

HC Lev Benešov A + B

BK Mladá Boleslav A + B

HC Poděbrady A + B

SK Sršni Kutná Hora A

HC Čáslav A

HC Spartak Žebrák A

PZ Kladno A

Rytíři Kladno A + B

Slavoj Velké Popovice

TJ Tatran Sedlčany


 

Podporují nás

       

                        

Kalendář akcí

<Březen 2021>
PoÚtStČTSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace